Závodní zakázkový model Macchiato.

Do detailu propracované zakázkové městské elektrokolo ve stylu legendárních starých závodních motocyklů.

READY FOR THE BEST RIDE OF YOUR LIFE?

E-CAFE BIKE je kus od kusu ručně vyráběné originální elektrokolo, optimalizované pro rychlost a nadčasový design, které si každý může upravit do své vysněné podoby. Díky elektrickému pohonu a lehké ovladatelnosti se stává ideálním dopravním prostředkem ve městě, které je jeho přirozeným teritoriem. Představuje tak přirozené spojení kol a městského stylu.

50km/h

rychlost

130km

dojezd na jedno nabití

4hod

průměrná doba nabíjení

120kg

maximální nosnost

Specifikace

Všechny modely si můžete nakonfigurovat podle vlastních představ a vkusu od designu, až po optimalizaci jízdních vlastností.

Velikost rámu

Jednotná velikost rámu, slitina hliníku 6061.

Barva

Žlutá metalíza s hliníkovými třpytky. Barevné provedení na zakázku podle vkusu zákazníka. U všech modelů si můžete nakonfigurovat barvu, od klasických barev, přes ty ikonické jako British Racing Green, Shelby Blue, nebo Indian Red, až po stylové metalízy, nebo možnost kompletního vlastního brandingu.

Váha

Celková váha 35 kg včetně baterie a všech komponentů.

Výkon motoru

U každé přestavby používáme motory BAFANG s maximálním výkonem až 1000 W a vysokým kroutícím momentem 85 Nm s nejmodernejší řídící jednotkou a Pedal Assist Systémem.

Rychlost

Max. rychlost 50 km/hod.*

*Tento model není určený pro provoz na pozemních komunikacích v ČR. Pro tyto účely slouží aktivní omezovač pro rychlost s pohonem do 25 km/hod.

Doplňky

5 stupňová asistence motoru, LCD display, páčkový ovladač plynu.*

*Tento komponent není určený pro provoz na pozemních komunikacích v ČR.

Kapacita baterie

Na výběr máte také ze dvou verzí baterií (48V, 23 nebo 28 Ah), BMS řídící elektronika, Nabíjecí konektor XLR.

Dojezd

Bezproblémový dojezd 50 - 130 km podle výběru baterie, intenzity příšlapu a náročnosti terénu.

Nabíjení

Součástí je standardní 2 Ah nabíječka, s možností dokoupení 5 Ah rychlonabíječky s průměrnou dobou nabíjení 4 hod.

Sériové vybavení

Čtyřpístkové hydraulické diskové brzdy, Stylové přední moto LED světlo, gripy z eko kůže, sedlo z eko kůže.

Příplatkové technické vybavení

Velkokapacitní baterie 48 V 28 Ah s dojezdem až 130 km. Blinkry integrované v koncovkách řidítek. Rychlonabíječka 5A pro urychlení doby nabíjení. Příplatek za plynovou páčku a odblokování omezení rychlosti. GPS tracker s integrovaným alarmem.

Příplatkové designové vybavení

Brooks set - legendární kožené sedlo B67, doplněné o gripy Plump leather. Příplatek za metalickou barvu. Vlastní branding, vlastní barva, řešení individuálních požadavků.

 

Cena základního modelu

Cena základního modelu se pohybuje od 109.990 CZK a záleží od zvolených komponentů a optimalizace jízdních vlastností.

Záruka

Na všechny komponenty se vztahuje záruka 2 roky.

Servis

Všechny modely mají první servis zdarma.

Kontaktujte nás

Máte dotaz na tento model?

Napište nám. Rádi vás pak pozveme do naší garáže, ukážeme jak naše kola vznikají, nad hrnkem dobré kávy se pobavíme o vaší představě a třeba zajedem i na zkušební jízdu.

    Stylové doplňky pro všechny komutery


    Nakupujte výhodně z pohodlí domova veškeré doplňky a příslušenství pro všechny komutery. Široká nabídka cyklo komponentů a doplňků nejen na Cruisery, Fat Bike, Choppery, ale i ostatní běžná kola. Velká nabídka elektrických pohonů a baterií pro přestavby na elektrokola. Pečlivě vybrané designové komponenty pro odlišení od davu. Největší nabídka Fat Bike plášťů a ráfků v ČR. Jedinečné rámy, vidlice, řidítka, sedla a mnohem více pro sestavení Vašich custom komuterů přesně podle Vašeho gusta.

    Designed by Jan Malina „Jsme hrdí na to, že můžeme tvořit nadstandardní elektrokola, které řeší hodně problémů, jako dopravní zácpy, parkování ve velkých městech a jsou jednoznačně šetrnější k přírodě.“